Locuri de munca

SUPORT VANZARI PE PIETELE EXTERNE

Compania: SC ASTORMUELLER ROMANIA SRL

Nivel carieră: Student, Entry Level/Mid-Level

Department: Export  / Full Time / Oradea

Limbi straine: Franceza/ Engleza, Italiana/ Engleză si Germana/Engleza

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Limbi străine:

Rusa / Engleza mediu (nivel converstional bun)

Italiana / Engleză - mediu (nivel converstional bun)

Franceza / Engleza - mediu (nivel converstional bun)

Microsoft Office (în special Excel)

  • Minuţios, organizat, capacitate de analiză şi sinteză.
  • Rezistenţă la stress
  • Disponibilitate pentru deplasări în străinătate

Responsabilităţi:

  • Gestionarea relaţiilor producători-clienţi
  • Plasarea comenzilor de la clienţi în sistem;
  • Realizarea situaţiilor statistice specifice domeniului;
  • Responsabilităţi de logistică privind livrarea produselor la client.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Lucrul într-o echipă tânără;
  • Posibilităţi de promovare;
  •  Mediu de lucru placut, intr-o companie multinationala.

Descrierea companiei:

AstorMueller Group, cu sediul central în oraşul elveţian Hünenberg şi birouri în Germania, România, India şi China, deţine licenţa pentru marca de pantofi bugatti. Stilul modern dar în acelaşi timp clasic al pantofilor bugatti asigură succesul brand-ului înca din 1978. În prezent brand-ul bugatti shoes beneficiează de un succes internaţional datorită calitaţii combinate cu confort, pantofii fiind comercializaţi în peste 35 de ţări.Pentru mai multe detalii despre companie puteţi vizita pagina de internet: http://www.bugatti-shoes.com/

Go back