Locuri de munca

Consilier Vanzari - Arabesque Srl

SC ARABESQUE SRL

angajeaza

CONSILIER VANZARI

Descrierea postului: Responsabilitati
•  Identificarea potentialilor clienti, promovarea si comercializarea produselor si serviciilor firmei din domeniul materialelor de constructii si finisaje
•  Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
• Identificarea nevoilor actuale si viitoare ale clientilor si recomandarea celor mai potrivite produse si servicii;
• Mentinerea relatiilor cu clientii firmei
• Intocmirea de rapoarte, planuri de vanzari, statistici

Cerinte

• Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
• Permis de conducere categoria B
• Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
• Abilitati de analiza si organizare
• Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii
• Profesionalism si tenacitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

• pachet salarial in functie de performante
• posibilitate de dezvoltare profesionala

CV-urile se depun la adresa hr.bh@arabesque.ropana la data de 21.06.2013.
Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru stabiliarea unui interviu.

Go back